Kas ir MeLuna?

MeLuna piltuvīte ir inovatīvākais intīmās higiēnas produkts sievietēm, kuru lieto līdzīgi tamponiem. Nelielais piltuves formas sieviešu higiēnas izstrādājums ir ērta, higiēniska, ekonomiska un ekoloģiska alternatīva tamponiem un higiēniskajām paketēm.

Mēnešreižu laikā MeLuna daudzreiz lietojamo piltuvīti ievieto makstī menstruālo asiņu savākšanai, tā ir piemērota visām reproduktīvā vecumā esošām sievietēm. Atšķirībā no tamponiem un higiēniskajām paketēm tā neuzsūc šķidrumu, bet piltuvi vienkārši iztukšo, izskalo un ievieto atpakaļ.

MeLuna piltuves ir ražotas Vācijā, sertificētas atbilstoši augstākajiem ražošanas kvalitātes un veselības aizsardzības kritērijiem.

Pareizi kopta MeLuna daudzreiz lietojamā piltuvīte kalpos vairākus gadus un ļaus būtiski ietaupīt līdzekļus jau dažu mēnešu laikā salīdzinājumā ar izdevumiem vienreiz lietojamo higiēnas preču iegādei. 

Baltijā pieejamas trīs izmēru - S, M un L – un trīs satveršanas galiņa formu – bumbiņas, gredzena vai kātiņa - MeLuna piltuves, kā arī piltuves daudzskaitlīgos toņos un nokrāsās – violetā, sarkanā, caurspīdīgā, zaļā, zilā, oranžā, rozā, dzeltenā un tirkīzzilā.

Tātad, kas ir MeLuna?

  • Tās ir rūpes par savu veselību un komfortu;
  • Tā ir pilnvērtīga alternatīva higiēniskajām paketēm un tamponiem;
  • Tā ir desmitkārt lētāka izmaksu ziņā nekā līdz šim zināmie intīmās higiēnas līdzekļi;
  • Tā ir saudzīga attieksme pret vidi;
  • Tā ir vācu kvalitāte, atbilstība visaugstākajām nekaitīguma prasībām;
  • Tā ir izvēles iespēja atbilstoši jūsu ķermeņa specifikai un estētikas izpratnei.

    Protams, ne katrai no mums rūp vides aizsardzība, un arī finansiālais aspekts var būt mazāk būtisks, taču ikviena sieviete vēlas, lai cikls neietekmētu viņas dzīvi un ikdienu. MeLuna menstruālā piltuve var izrādīties neaizvietojama, lai šo vēlēšanos īstenotu.

    „Esmu atradusi risinājumu problēmai, tikpat senai, kā Ieva”, izsaucās modernās menstruālās piltuves izgudrotāja Leona Čalmersa 1937.gadā. Ar to viņa nedomāja kādas atkāpes no dabas likumiem, bet gan to, ka atradusi uzlabotu sieviešu intīmās higiēnas metodi un radījusi par toreiz pieejamajiem drošāku, tīrāku un komfortablāku produktu. Pārliecinies pati!
29209714 / Duntes iela 28 / SIA MeLuna Baltic 2021 / All rights reserved